Kontakt a podrobnosti:

Penzión ZOO pod Hrešnou

Rokycká 8, 040 01 Kavečany

Tel.:
0903 621 077
e-mail:
leziacabosorka@gmail.com

V reštaurácii je možné platiť:

Podrobnosti:

klimatizácia
vzduchotechnika
letná záhrada
WI-FI pripojenie
parkovisko
živá hudba
rezervácie
organizovanie spoločenských podujatí
uzavretá spoločnosť
pravidelné denné menu
firemné podujatia
akcie
usadenie v nefajčiaroch
vstup s kočíkom
detské menu
detské stoličky

Penzión ZOO pod Hrešnou nájdete v mestskej časti Košice – Kavečany, asi 6 km od centra. Po dôkladnej prestavbe sme spríjemnili prostredie vnútornej reštaurácie a letnej záhrady, aby sme vás privítali s vynikajúcou kuchyňou, kde by sme vás radi upozornili na veľký výber pízz, hamburgerov, ale aj jedlá tradičnej kuchyne. Súčasťou komplexu je aj salónik, v ktorom si môžete usporiadať rôzne rodinné a svadobné posedenia, krstiny, maturitné večierky, promočné oslavy, jubileá, kary, firemné posedenia, či teambuildingy.

Nesmieme zabudnúť ani na oranizovanie rôznych spoločenských akcií ako zábavy so živou hudbou, alebo Karaoke show a pre deti, kým sa v kľude najete a zrelaxujete a zabavíte je pripravená 4 -sieťová trampolína, či detské ihrisko.

Možnosť ubytovania sa, je samozrejmosťou v 1, 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastným WC a sprchou, SAT TV a WIFI s možnosťou objednania si raňajok, polopenzie, či plnej penzie v našej reštaurácii. Rezervácie izieb je možné buď priamo na našom telefónnom čísle, alebo cez portály Booking.com, alebo Find Hotel.

K penziónu patrí aj altánok s krbom, vnútorným aj vonkajším sedením s kapacitou cca 50 osôb na rôzne firemné, alebo rodinné akcie s možnosťou zakúpenia si dreva a zapožičania kotlíka a súpravy na grilovanie.

V spodnej časti od parkoviska sme pre vás otvorili bufet s možnosťou sedenia a rýchleho občerstvenia sa. V ponuke máme lángoše, Hot – Dogy, hamburgery, pizze, grilované kurčatá a samozrejme dobre vychladené pivo a čapované limonády.

Kúsok od penziónu sa nachádza najväčšia zoologická záhrada na Slovensku a DinoPark. Ďalšou atrakciou v tesnej blízkosti je aj 800m dlhá Bobova dráha. V areály MČ Kavečany pravidelne usporadúva rôzne spoločenské akcie ako Tvrďák, motokrosové preteky, futbalové zápasy, či folklórne podujatia a iné.

K nám sa dostanete autom, alebo mestskou autobusovou linkou 29, ktorá premáva každý deň od 5 hodiny rannej, do 23 hodiny večernej.

....takže neváhajte, a navštívte nás