Na majeri - Hostinec

Hostinec na južnom okraji mesta po dôkladnej prestavbe zväčšil svoju kapacitu, spríjemnil prostredie, aby vás privítal s vynikajúcou kuchyňou, ochotnou obsluhou a novým jedálnym lístkom. Množstvo tradičných jedál slovenskej kuchyne je v ňom doplnené o výdatné talianske pizze a cestoviny a mnoho ďalších obľúbených jedál európskej kuchyne. Po dobrom jedle sa určite dobre zabavíte pri biliarde v našom pánskom salóniku a pre vaše rodinné či pracovné stretnutia máme pre vás pripravený salónik s kapacitou 25 hostí.

Na majeri - Bufet Kolienko

Bufet poskytuje rýchle, výdatné a cenovo prístupné stravovanie pre zamestnancov okolitých firiem, ale aj pre ostatných na služobných cestách. Ľahko nás nájdete a nebudete mať problém s parkovaním.

Na majeri - Furmanský dvor

V horúcom letnom počasí bude pre vás tienistou oázou s dobrým jedlom a nápojmi  Furmanský dvor. Dobová vidiecka atmosféra na čerstvom vzduchu v dobrej spoločnosti je najlepšia charakteristika tohto zariadenia. Cez víkendy na našom dvore dokonca vyhráva živá hudba.

Na majeri - Spoločenská sála

Pre významnejšie spoločenské podujatia máme pripravenú sálu s kapacitou do 100 návštevníkov. Je vhodná pre organizovanie svadieb ale aj odborných školení, stužkových, narodenín, koncoročných večierkov alebo plesov.

+ + + + + VIRTUÁLNA PREHLIADKA + + + + +