Ležiaca bosorka - Kráľovský bowling

Masívne rustikálne stoličky sú zostavené do útulných boxov, ktoré zaručia nerušené posedenie v príjemnom prostredí rustikálneho interiéru. Historická výzdoba navodí tajomnú atmosféru, pri ktorej rýchlo zabudnete na starosti a strávite čas v príjemnom rozhovore s možnosťou pripojenia na voľnú wifi sieť . Je tu vytvorený priestor pre súkromné rozhovory a nerušené posedenie párov ale aj väčších skupín priateľov alebo kolegov.

Historická atmosféra nie je určená  len pre večeru pri sviečkach ale aj pre príjemné pracovné raňajky alebo obedy s kolegami, či obchodnými partnermi. Vynikajúce jedlo a nápoje prináša príjemná a pozorná obsluha. Po dobrom jedle si môžete zapáliť cigaretu. Nebude vám robiť starosti nájsť našu reštauráciu, pretože leží na hlavnom mestskom ťahu a na parkovisku nájdete vždy voľné parkovacie miesto. Aj zastávky verejnej dopravy sú len kúsok od našich dverí.  Dve bowlingové dráhy sú vám kedykoľvek k dispozícii pre priateľské alebo rodinné turnaje.

Ležiaca bosorka - Bar

Našu kuchyňu si pochvaľuje mnoho našich verných zákazníkov, ktorí sa radi vracajú. Rýchla obsluha a dostatočná kapacita zariadenia vás neodradí  ani v obednej špičke.  Naše aktuálne denné menu vám na požiadanie budeme zasielať prostredníctvom  mailovej pošty.

Ak sa však nebudete práve ponáhľať určite si vyberiete z bohatého jedálneho lístka plného tradičných slovenských jedál,  mnoho druhov pizze, cestovín a ďalších špecialít medzinárodnej kuchyne.

Pre vaše rodinné alebo pracovné stretnutia máme pripravený salónik s kapacitou 25 miest.

+ + + + + VIRTUÁLNA PREHLIADKA + + + + +